Loading...

برندگان جایزه معمار ۹۷

برندگان جایزه معمار ۹۷

جایزه معمار 97

12 مهر ماه نتایج و مراسم اهدای جوایز جایزه معمار 97 برگزار گردید که نتایج در چهار بخش مسکونی، آپارتمانی، بازسازی و عمومی مورد بررسی قرار گرفته اند.

 

داوران جایزه معمار 97

مهرداد ایروانیان، رضا علی آبادی، زدِنیک فرانِک، محمدرضا قدوسی، شامیل محمدزاده

 

برندگان گروه مسکونی – آپارتمانی

رتبه اول: خانه مربع، اصفهان، آمنه بختیار
رتبه دوم : ساختمان مسکونی سی، تهران، دفتر معماری بوژگان (حامد بدری احمدی، فاطمه شریعتی)
رتبه سوم : پنج به علاوه یک- معمارن رویداد

 

برندگان گروه مسكونی تك‌واحدی

رتبه اول: خانه آبان، گروه فضا رویداد شهر، محمد عرب. مینا معین الدینی
رتبه دوم: ویلای 12، محمد رضا مرعشی، ساناز خامنه
رتبه سوم: پروژه سرپناه اردوگاه بردسیر ، سولماز صباغ نوین
تقدیر شدگان:ویلای جلال آباد (حجم سبز) احسان محمدی، علی بصیری – ویلای آخر هفته، استودیو معماری کا، محمد خاوریان

 

برندگان گروه عمومی

رتبه اول: مدرسه ابتدایی گروه 2 مؤسسه خیریه فرهنگی آموزشی نور مبین، سمنان، تجربه بنیادین معماری (انسیه خمسه، آرش نصری)
رتبه دوم: کوشک نمکی، دریاچه نمک قم، گروه طراحی سایبان سازه کاشان (حمیدرضا مظفری بیگدلی)
رتبه سوم : تالار و رستوران دا، خورستان، دفتر معماری تموز (هومن تهمتن زاده، مرجان بنایی، حسین صلواتی خوشقلب)
تقدیر شدگان: عرصه میان (معمار منظر مجموعه باملند)، تهران، دفتر معماری زمینه (مریم یوسفی، مرتضی ادیب) – اَبَرپیاده/ توسعه زیرساخت های اجتماعی شهر، تهران، (محمد محمدزاده)

 

برندگان گروه بازسازی

رتبه اول: خانه ای میان دو کاج، زاهدان (کامبیز مشتاق گوهری)
رتبه دوم: راه شهر کلات کشتاران، بهزاد ریاضی
رتبه سوم: رستوارن بازار (مصطفی) تهران ، حمیدرضا گذریان

 

برندگان گروه مسکونی – آپارتمانی جایزه معمار 1397

رتبه اول: خانه مربع، اصفهان، آمنه بختیار

رتبه دوم : ساختمان مسکونی سی، تهران، دفتر معماری بوژگان (حامد بدری احمدی، فاطمه شریعتی)

رتبه سوم : پنج به علاوه یک- معمارن رویداد

برندگان گروه مسكونی تك‌واحدی

رتبه اول: خانه آبان، گروه فضا رویداد شهر، محمد عرب. مینا معین الدینی

رتبه دوم: ویلای 12، محمد رضا مرعشی، ساناز خامنه

رتبه سوم: پروژه سرپناه اردوگاه بردسیر ، سولماز صباغ نوین

تقدیر شدگان:ویلای جلال آباد (حجم سبز) احسان محمدی، علی بصیری – ویلای آخر هفته، استودیو معماری کا، محمد خاوریان

برندگان گروه عمومی

رتبه اول: مدرسه ابتدایی گروه 2 مؤسسه خیریه فرهنگی آموزشی نور مبین، سمنان، تجربه بنیادین معماری (انسیه خمسه، آرش نصری)

رتبه دوم: کوشک نمکی، دریاچه نمک قم، گروه طراحی سایبان سازه کاشان (حمیدرضا مظفری بیگدلی)

رتبه سوم : تالار و رستوران دا، خورستان، دفتر معماری تموز (هومن تهمتن زاده، مرجان بنایی، حسین صلواتی خوشقلب)

تقدیر شدگان: عرصه میان (معمار منظر مجموعه باملند)، تهران، دفتر معماری زمینه (مریم یوسفی، مرتضی ادیب) – اَبَرپیاده/ توسعه زیرساخت های اجتماعی شهر، تهران، (محمد محمدزاده)

برندگان گروه بازسازی

رتبه اول: خانه ای میان دو کاج، زاهدان (کامبیز مشتاق گوهری)

رتبه دوم: راه شهر کلات کشتاران، بهزاد ریاضی

رتبه سوم: رستوارن بازار (مصطفی) تهران ، حمیدرضا گذریان

 

 

 

نویسنده : مسعود زمانیها

با معمار نمونه همراه باشید

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اشاره به موضوع

گروه معماری و دکوراسیون داخلی مسعود زمانیها

طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس و فاخر معماری و معماری داخلی

اطلاعات تماس

Phone: 0098 - 21 - 26416252

Mobile: 0098 - 912 - 1045329

Web: http://nemoneh.com